Polish

English

Deutsch
  
Aktualności
Zajęcia z Aerobiku
Zapraszamy na zajęcia w każdy czwartek o godz. 18.45
Zwiedzanie Pałacu Odrowążów
Uprzejmie informujemy, iż od dn. 01.11.2017r. do końca marca 2018r. nie ma możliwości zwiedzania Pałacu przez osoby indywidualne.

Istnieje możliwość zwiedzania przez grupy zorganizowane po uprzednim ustaleniu terminu w recepcji ośrodka osobiście lub pod nr tel. 77 45 19 100
 
Podstrony:  1  2  3  4 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Ogród ziołowy
Zgodnie z zaleceniami księdza Kneippa, w Sebastianeum Silesiacum znajduje się ogród ziołowy. Służy on kuracjuszom jako miejsce odpoczynku i relaksu. Wśród kwiatów, ziół i kilkusetletnich dębów można pospacerować, a tym samym skorzystać z ziołowo-kwiatowych „inhalacji”. Ogród ziołowy jest również źródłem pozyskiwania ziół wykorzystywanych do potraw, herbat oraz innych ziołowych napojów, jak również materiałów potrzebnych do wykonania różnego rodzaju zabiegów. Oprócz wcześniej wspomnianych ziół, w ogrodzie ziołowym przygotowano także tzw. ścieżkę Kneippa. Jest ona zbudowana z kamyków o różnej średnicy, kamiennych płyt oraz kilku rodzajów elementów drewnianych. Służy ona do chodzenia boso, w celu naturalnej akupresury stóp oraz hartowania organizmu. Oczywiście istnieją tam również idealne warunki do chodzenia boso latem po trawie, zaś zimą po śniegu.
  Code and design by   new4mat.com Administracja  
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.