Polish

English

Deutsch
  
Aktualności
Zajęcia z Aerobiku
Zapraszamy na zajęcia w każdy czwartek o godz. 18.45
Zwiedzanie Pałacu Odrowążów
Uprzejmie informujemy, iż od dn. 01.11.2017r. do końca marca 2018r. nie ma możliwości zwiedzania Pałacu przez osoby indywidualne.

Istnieje możliwość zwiedzania przez grupy zorganizowane po uprzednim ustaleniu terminu w recepcji ośrodka osobiście lub pod nr tel. 77 45 19 100
 
Podstrony:  1  2  3  4 
Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Światłolecznictwo
Pobudza naturalne procesy regeneracyjne, stymulujące przemianę materii komórki, wzmacnia układ immunologiczny i poprawia krążenie krwi. Terapia świetlna stosowana może być w razie potrzeby o każdej porze i w każdym miejscu. Znajduje zastosowanie zarówno w profilaktyce, jak i we wspieraniu procesów leczniczych. Dzięki działaniu światła uaktywnione zostają własne procesy regeneracyjne ciała. W ten sposób wspomaga się organizm, by wykorzystał siły kuracji spontanicznej i odbudował swoją równowagę.

SOLLUX wskazania: przewlekłe i podostre stany zapalne stawów, skóry, tkanek miękkich, nerwobóle i zespoły bólowe, stany po przebytych stanach zapalnych skóry i tkanek miękkich pochodzenia bakteryjnego, w przypadku trudno gojących się ran.

Promieniowanie UV (LAMPA KWARCOWA) wskazania: łuszczyca, łysienie plackowate, owrzodzenia, trudno gojące się rany, trądzik, choroby gardła i nosa, rwa kulszowa, utrudniony zrost kostny, przeciwwskazania nowotwory, gruźlica płuc, choroby skóry przebiegające ze wzmożonym odczynem na światło, stany zwiększonej wrażliwości na światło, stany gorączkowe, nadczynność tarczycy, cukrzyca, padaczka, zakażenia ogniskowe.
  Code and design by   new4mat.com Administracja  
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.