>

Światłolecznictwo

Pobudza naturalne procesy regeneracyjne, stymulujące przemianę materii komórki, wzmacnia układ immunologiczny i poprawia krążenie krwi. Terapia świetlna stosowana może być w razie potrzeby o każdej porze i w każdym miejscu. Znajduje zastosowanie zarówno w profilaktyce, jak i we wspieraniu procesów leczniczych. Dzięki działaniu światła uaktywnione zostają własne procesy regeneracyjne ciała. W ten sposób wspomaga się organizm, by wykorzystał siły kuracji spontanicznej i odbudował swoją równowagę.

SOLLUX wskazania: przewlekłe i podostre stany zapalne stawów, skóry, tkanek miękkich, nerwobóle i zespoły bólowe, stany po przebytych stanach zapalnych skóry i tkanek miękkich pochodzenia bakteryjnego, w przypadku trudno gojących się ran.

Promieniowanie UV (LAMPA KWARCOWA) wskazania: łuszczyca, łysienie plackowate, owrzodzenia, trudno gojące się rany, trądzik, choroby gardła i nosa, rwa kulszowa, utrudniony zrost kostny, przeciwwskazania nowotwory, gruźlica płuc, choroby skóry przebiegające ze wzmożonym odczynem na światło, stany zwiększonej wrażliwości na światło, stany gorączkowe, nadczynność tarczycy, cukrzyca, padaczka, zakażenia ogniskowe.

swiatlo.jpeg

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera