>

Światłolecznictwo

Pobudza naturalne procesy regeneracyjne, stymulujące przemianę materii komórki,wzmacnia układ immunologiczny i poprawia krążenie krwi. Terapia świetlna stosowana może być w razie potrzeby o każdej porze i w każdym miejscu. Znajduje zastosowanie zarówno w profilaktyce, jak i we wspieraniu procesów leczniczych. Dzięki działaniu światła uaktywnione zostają własne procesy regeneracyjne ciała. W ten sposób wspomaga się organizm, by wykorzystał siły kuracji spontanicznej i odbudował swoją równowagę.

Lampa SOLLUX wskazania: przewlekłe i podostre stany zapalne stawów, skóry, tkanek miękkich, nerwobóle i zespoły bólowe, stany po przebytych stanach zapalnych skóry i tkanek miękkich pochodzenia bakteryjnego, w przypadku trudno gojących się ran.

Lampa SOLARIS to światło spolaryzowane o działaniu przeciwbólowym, przyspieszające gojenie się ran, wzmacnia naturalne procesy regeneracyjne. Terapia wskazana dla osób ze stanami pourazowymi narządu ruchu, trudno gojącymi się ranami i zmianami zwyrodnieniowymi stawów.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera